O firme

Milí priatelia, uchádzači o zamestnanie,

vítame Vás v časti kariéra.

Na začiatok nám dovoľte, aby sme sa vám stručne predstavili. Naša spoločnosť KONDELA s. r. o. vznikla v roku 2003 ako pokračovateľ obchodnej činnosti s nábytkom, ktorej sa dovtedy už od roku 1991 venovali súčasní majitelia pod obchodným menom Miloš Kondela TEMPO. Od tejto doby sa venujeme obchodnej činnosti v oblasti predaja nábytku a bytových doplnkov. Obchodná činnosť sa zameriava na maloobchodný a veľkoobchodný predaj nábytku a bytových doplnkov.

Na Slovensku prevádzkujeme sieť maloobchodných (kamenných) predajní pod značkou KONDELA. Okrem toho v rámci nášho veľkoobchodu zásobujeme naším sortimentom niekoľko stoviek partnerských predajní nábytku v SR, ČR, Maďarsku, Rumunsku a Slovinsku. Týmto sa radíme medzi popredné spoločnosti na slovenskom nábytkárskom trhu.

Okrem slovenského trhu pôsobíme aktívne aj v Českej republike s B2C e-shopom kondela.cz, v Maďarsku s B2C e-shopom kondela.hu, v Rumunsku s B2C e-shopom kondela.ro a v Slovinsku s B2C e-shopom kondela.si. Partnerská zóna pre B2B zákazníkov sa nachádza na stránke shop.tempo-kondela.sk.

Rýchla expanzia spoločnosti s cieľom udržať všetky procesy v uvedených obchodných aktivitách pod kontrolou bola jedným z hlavných dôvodov, prečo sa spoločnosť rozhodla zaviesť systém manažmentu kvality s cieľom certifikovať sa na ISO 9001 koncom roku 2007. Certifikát nájdete tu.

Vnútorný poriadok spoločnosti, jasné ciele a prehľadné pracovné procesy vedú k úspešnému uspokojovaniu potrieb zákazníkov. Zavedenie systému manažmentu kvality, ako aj stále a nekompromisné dodržiavanie požiadaviek právnych predpisov, je dôležitým nástrojom pre dosahovanie stabilnej kvality nášho tovaru a služieb, udržiavanie okruhu stálych zákazníkov a získavanie nových zákazníkov. Trvale sa rozširujúci okruh zákazníkov, ktorí využívajú služby našej spoločnosti, je základom prosperity KONDELA s. r. o.

Okrem e-shopu, ktorý ste práve navštívili, vás môžeme privítať aj v niektorej z našich predajní KONDELA, kde máte naviac možnosť si prezrieť časť nášho sortimentu osobne. Tým, že máme vlastné kamenné predajne na Slovensku a partnerské predajne po celej SR, ČR, Maďarsku, Rumunsku a Slovinsku, väčšinu tovaru, ktorý ponúkame na našom e-shope, máme v zásobe na sklade u nás a nie u našich dodávateľov (ako sa s tým často stretnete v iných e-shopoch). Týmto sa jasne odlišujeme od väčšiny ostatných e-shopov „garážového“ typu, ktoré len sprostredkovávajú nákupy. Nákupom cez náš e-shop nakupujete u zabehnutej a stabilnej firmy. To je tá najlepšia záruka, ktorú vám ponúkame pri nakupovaní cez internet.

E-shop sme pre vás vybudovali na základe najmodernejších technológií a trendov v danej oblasti obchodu a taktiež preto, aby sme vám uľahčili a spríjemnili nakupovanie u nás.

V našej ponuke nájdete širokú škálu nábytku, zariadenia do domácností a bytových doplnkov. Veľkému záujmu sa teší oddelenie čalúneného nábytku. Okrem čalúnených sedacích súprav v koži aj látke nájdete u nás zaujímavú ponuku multifunkčných pohoviek, ktoré sú zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny. Prekvapia dizajnom a atraktívnou cenou. Ponúkame aj jedálenské zostavy, obývacie steny, kuchyne a stoličky.

Ponuky práce: