Social Media Specialist

KONDELA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť expanduje na ďalšie európske trhy s ktorými prichádzajú nové výzvy v rámci social media. Hľadáme človeka ktorý je pripravený prijať túto príležitosť na rast spolu s nami. Tvojou primárnou úlohou bude tvorba návrhov a ich realizácia vo forme výstupov na sociálne siete v rámci komunikačnej stratégie. Zároveň sa budeš spolu s ďalšími členmi tímu aktívne podieľať na celkovom fungovaní nášho oddelenia (napr. príprava content plánu).

Predstavujeme si ťa ako dôsledného človeka s kreatívnou dušou, ktorý už má niečo odklikané vo Facebook Business Managerovi a so znalosťami a ideálne aj so skúsenosťami so:

  • spravovaním Facebook-u a Instagram-u, výhodou je aj Pinterest, Youtube, alebo aj LinkedIn
  • prípravou copy pre príspevky a ich publikovanie
  • tvorbou a optimalizáciou platených reklám pre Facebook a Instagram
  • sledovaním diskusií, príspevkov, odpovedaním na otázky
  • nastavovaním content plánu v rámci komunikačnej stratégie
  • monitorovaním trendov a noviniek v oblasti social media
  • influencer marketingom a email marketingom (konkrétne návrhy newsletterov)
  • ako výhodu berieme aj všeobecné digitálne marketingové znalosti v iných oblastiach (napríklad SEO či PPC) alebo aj základy s grafikou.

Zamestnanecké výhody, benefity
  • príspevok na stravovanie nad rámec Zákonníka práce
  • príspevok na dopravu
  • príspevok zamestnávateľa do III. dôchodkového piliera
  • príspevok na rekreáciu
  • koncoročné a mimoriadne odmeny
  • zamestnanecké zľavy – zvýhodnený nákup tovaru z našej ponuky
  • vernostná odmena za odpracované roky
  • príspevok pri životnom jubileu
  • možnosť kariérneho rastu
  • možnosť osobného a profesionálneho rozvoja
  • priestor na sebarealizáciu
  • flexibilný pracovný čas
  • silné zázemie úspešnej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní
V prípade, že Vás táto ponuka zaujala a spĺňate kvalifikačné predpoklady, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Budeme radi, ak pripojíte aj referencie.
Uchádzačov prosíme, aby v zaslanej žiadosti uvádzali súhlas so spracovaním osobných údajov, bez tohto súhlasu nebude možné Vašu žiadosť o zamestnanie ďalej spracovávať.
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Dovoľujeme si Vás informovať, že odpovedať budeme len uchádzačom, ktorí postúpia do užšieho výberu, resp. budú pozvaní na osobný pohovor.
Miesto výkonu práce je Nižná.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti
  • Microsoft Word – Pokročilý
  • Microsoft Excel – Pokročilý
  • Instagram – Mierne pokročilý
  • Facebook Business Manager – Mierne pokročilý
  • Youtube – Mierne pokročilý
  • Google Analytics – Mierne pokročilý
  • Search engine optimization (SEO) – Základy

Osobnostné predpoklady a zručnosti
  • komunikačné schopnosti
  • prezentačné zručnosti
  • kreativita
  • zodpovednosť
  • práca v tíme
  • aktívny prístup k práci

Stručná charakteristika spoločnosti

Silná a úspešná obchodná spoločnosť zaoberajúca sa maloobchodným a veľkoobchodným predajom nábytku a bytových doplnkov v SR, ČR ,Maďarsku a Rumunsku prostredníctvom kamenných predajní a e-shopu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

E-mail: personalne@kondela.sk

Pošlite nám svoj životopis